Степанюк Світлана Сергіївна

Посада: практичний психолог

Освіта: Рівненський державний гуманітарний університет (2003 рік), Магістр початкової освіти, викладач педагогіки початкового навчання у ВНЗ (2006 рік)

Педагогічний стаж: 16 років

Стаж на посаді практичного психолога : 2 роки

Педагогічне кредо: Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява.

Візьми усмішку і подаруй її тому, хто так її потребує.

Візьми доброту і яви її тому, хто сам не вміє віддавати.

Візьми віру і віддай кожному, хто не має її.

Візьми любов і неси її всьому світові.

Життєве кредо:

Якими фарбами розмалюєш своє життя, таким воно і буде.

Психологічні заповіді педагога

Вір, що в кожній людині закладене джерело позитивного розвитку й зростання.

Не оцінюй, не суди, уникай прямих порад і моралей.

Будь самим собою, не соромся виражати свої почуття, але роби це в необразливій для інших формі.

Не допускай приниження своєї особистої й професійної гідності.

Не витрачай сьогоднішню енергію, переживаючи минуле або передбачуване лихо: «День порятунку людини – сьогодні!»

Психологічна служба НПЛ приділяє особливу увагу вивченню індивідуальних особливостей дітей з особливими освітніми потребами, розробці алгоритму взаємодії педагогічних працівників як у межах навчального закладу, так і поза його межами щодо забезпечення потреб вихованців та учнів. Інтеграція таких дітей в навчально-виховний процес можлива виключно за умови їх належного психолого-педагогічного супроводу. Актуальним залишається і питання психологічної підготовки педагогів до роботи з вказаною категорією дітей.