Психологічна служба НПЛ

У рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, проведений профілактично-інформаційний захід Ірина Поліщук, начальником відділу з питань сім’ї, запобіганню та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення та Оленою Ружицькою, завідувачем відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту населення ССД виконавчого комітету міської ради – метою якого було висвітлення проблеми торгівлі людьми, інформування здобувачів освіти І курсу про небезпеки та перестороги при виїзді за кордон та особливості працевлаштування чи зміни місця проживання і у межах України в умовах воєнного стану.
Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, зокрема сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи.
Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні!

та обмінювалися позитивними емоціями на благодійному майстер- класі «Добро заради життя» Бережемо своє коріння! Писанка – то неповторне багатство.Бережімо її як безцінний дар!                           Відео посилання

і вже зараз робить свій вклад у розбудову. Випускники Нетішинського професійного ліцею, здобувачі освіти 101, 102, 103, 104, та 105 груп, на чолі із класними керівниками та майстрами виробничого навчання долучилися до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники -2024 для майбутніх поколінь». Учні посадили біля ліцею дерева та кущі, щоб через пару років показати вже своїм дітям, якою сильною була […]

Досить сумувати! Час визначатися, адже, найкращі навчаються у найкращих!💪🌞                     Відео посилання