Сьогодні практичним психологом Світлана Степанюк був проведений тренінг для колег на тему «Я художник свого емоційного стану»

на якому практикувались у вдосконаленні навичок стресостійкості.

Стресостійкість (резильєнтність) є важливими поняттями, особливо в сучасному світі, де ми стикаємось зі значною кількістю стресорів.

Під час тренінгу учасники вчилися керувати своїми емоціями та знаходити способи зменшення рівня стресу. Один з ключових підходів, які використовувалися на тренінгу, було навчання саморегуляції. Для цього використовувалися техніки глибокого дихання, заземлення та інші практики, які допомагають зосередитися та заспокоїтися.

Також учасники практикувались у виготовленні «Заспокійливих пляшечок» (техніка Людмили Стреж) метою, яких було заохочення усвідомленості через творчість. Включення усвідомленості у своє життя.

Вчилися писати тематичні сенкани.

Але головне – це спілкування, позитивні емоції та дружня взаємодія.

Тренінг “Я художник свого емоційного стану” допоміг зрозуміти, що ми маємо контроль над своїми емоціями, а це дало учасникам більшу впевненість у собі та допомогло зменшити рівень стресу, який може вплинути на їх здоров’я та ефективність у роботі.

                         на сучасному зварювальному обладнані :” Зварювання алюмінію -це просто ”                                         Відео посилання      

викладачем професійно-теоретичної підготовки Тарас Максимчук було проведено відкритий урок в групі 104, на тему: “Технологія автоматичного зварювання під флюсом”. Під час уроку здобувачі освіти ознайомились з історією впровадження та розробником, обладнанням та принципом дії автоматичного зварювання, видами та призначенням флюсу, перевагами та недоліками даної технології. Опрацювання нового матеріалу проводилось за допомогою мультимедійних засобів та цифрових […]

                           Відео посилання    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x