Запрошуємо долучитися до благодійного заходу, скуштувати рибну юшку, просто провести час з сім’єю. Перед початком та після закінчення велопробігу будуть розваги для дітей. Плануйте!

👟3 червня відбудеться благодійний велозаїзд «З Україною в серці» на підтримку ЗСУ 💙💛
🚴🚴‍♀️До вашої уваги публікуємо маршрути (дорослий та дитячий).
Збір учасників з 9.00 територія стадіону ВСО ХАЕС.
о 10.00 старт.
Собою мати справний велосипед і настійно рекомендуємо шолом та гарний настрій😉
По трасі буде супроводжуватиме машина технічної та медичної підтримки.

💙💛Запрошуємо нетішинців і гостей міста взяти у благодійному заході та підтримати захисників своїм благодійним внеском!

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x