Історія НПЛ

ПТУ – 23 м. Нетішин було засноване в грудні 1983 року наказом державного комітету Української PCP з ПТО № 247 від 1 4.09.1 983 р. на базі Всесоюзного виробничого об’єднання “Союзатоменерго” Міністерства енергетики і електрифікації. Хмельницька АЕС стала базовим підприємством училища.

Завданням ПТУ була підготовка кваліфікованих робітників за заявками Хмельницької АЕС у відповідності з переліком професій:

“Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування”,
“Електрогазозварник”,
“Оператор спецхімводоочистки”,
“Оператор реакторного відділення”,
“Слюсар з ремонту устаткування машинних цехів і гідроелектростанцій”,
“Лаборант хім.аналізу”,
“Слюсар контрольно-вимірювальних приладів і автоматики”,”Електрослюсар з ремонту електричних машин і трансформаторів”
“Маляр -штукатур”,
“Плиточник-облицювальник”
“Продавець продтоварів”.

Учні проходили виробничу практику на Хмельницькій АЕС, там і залишались на роботі. Училище за період свого існування підготувало 7 тисяч кваліфікованих робітників, зокрема, для базового підприємства – 60% учнів.

18 грудня 1991 року актом № 28/4454 на підставі Постанови Кабінету Міністрів від 24.09.1991 року про заходи на виконання Закону України “Про підприємства, заклади і організації союзного підпорядкування, які розташовані на території України “Міністерство атомної енергетики

і промисловості СРСР передано училище Міністерству народної освіти України. Училищу надано право на проведення освітньої діяльності пов’язаної з наданням професійної освіти, перепідготовки робітників.”

За наказом №377 від 16.03.2003 року з 1 липня 2003 року професійно-технічне училище № 23 реорганізоване в Нетішинський професійний ліцей.

Головним завданням Нетішинського професійного ліцею є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей з метою

задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках, а також надання можливості громадянам для завершення загальної середньої освіти.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Officia deserunt mollit anim id est laborum.