У Нетішинському професійному ліцеї 30.06.2023 року, відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованого робітника та свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам
навчальних груп: №02 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», №03 та №04 «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», №05″Швачка.Кравець”, №211 “Елктрогазозварник”
90 яскравих особистостей залишили стіни навчального закладу, який на три роки став місцем професійного та особистого зростання ![📈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5a/1.5/16/1f4c8.png)
Успіхів вам, випускники, у будь-яких благих починаннях! Життєвої самореалізації та плідної праці во ім’я власного добробуту та процвітання української держави! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Відео Випуск 2023