Виробниче навчання.

Професія зварювальника входить до топ рейтингу технічних спеціальностей. Значимість цієї професії дуже велика, оскільки забезпечує прогрес та розвиток в умовах постійного будівництва та ремонтів.
Цікаве завдання під час виробничого навчання отримали учні ІІІ курсу, групи 103 професія: «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» – зварювання металевих лавок, а щоб повноцінно виконувати зварювальні роботи, учні засвоїли теорію процесів та добре вивчили техніку безпеки. Усі роботи проводились під безпосереднім керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук .
Із завданням впоралися 👨‍🏭
Для здобуття професії «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» запрошуємо на навчання у наш ліцей.
Разом до перемоги💙💛

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x