Відповідно до річного плану роботи

Нетішинського професійного ліцею 09.05.2024 р. під головуванням т.в.о. директора Михайла Грицика в навчальному закладі відбулося чергове засідання педагогічної ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про допуск здобувачів освіти III курсу та групи ТУ до державної кваліфікаційної атестації (доповідач – заступник директора з навчальної роботи Світлана Ковальчук).

2. Обговорення кандидатур на отримання дипломів з відзнакою здобувачів освіти випускних груп (доповідач – заступник директора з навчальної роботи Світлана Ковальчук).

 

3. Про військово – патріотичне виховання здобувачів освіти на уроках Захисту України (доповідач – викладач Захисту України).

4. Різне.

 

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x