Диплом ІІІ ступеня
Робота – «Пристрій для ремонту та діагностики світлодіодів та світлодіодних приладів». Здобувач освіти – Максим Мачулянський. Керівник – Віктор Бондарук.
У номінації «Технічні навчальні посібники»:
Диплом ІІІ ступеня
Робота – стенд «Сонячна електростанція в приватному секторі». Здобувач освіти – Антон Малишев. Керівник – Віктор Бондарук.
Також вітаємо здобувача освіти – Євгенія Трояна та керівника – Тараса Максимчука за участь у номінації «Художньо-технічна творчість»: Робота – композиція «Козацькому роду – нема переводу!».
Бажаємо переможцям та учасникам творчого натхнення,
цікавих креативних ідей,
різноманітних проектів
і подальшої їх реалізації![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f4aa.png)