Вітаємо 🌟переможців «ТЕХНО-АРТ – галереї» (виставки-конкурсу) У номінації «Технічні науки»: Диплом ІІ ступеня Робота – «Дистанційне керування електроустаткуванням з використанням платформи ARDUINO». Здобувач освіти – Олег Котюк. Керівник – Лариса Тімощук.

Диплом ІІІ ступеня

Робота – «Пристрій для ремонту та діагностики світлодіодів та світлодіодних приладів». Здобувач освіти – Максим Мачулянський. Керівник – Віктор Бондарук.

У номінації «Технічні навчальні посібники»:

Диплом ІІІ ступеня

Робота – стенд «Сонячна електростанція в приватному секторі». Здобувач освіти – Антон Малишев. Керівник – Віктор Бондарук.

Також вітаємо здобувача освіти – Євгенія Трояна та керівника – Тараса Максимчука за участь у номінації «Художньо-технічна творчість»: Робота – композиція «Козацькому роду – нема переводу!».

Бажаємо переможцям та учасникам творчого натхнення, ❤️цікавих креативних ідей,✌️ різноманітних проектів 👊і подальшої їх реалізації💪

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x