В нас знову приємна новина від Нетішинський професійний ліцей.

В нас знову приємна новина від Нетішинський професійний ліцей. Нещодавно знову виготовлено руками юних спеціалістів шість подовжувачів для ЗСУ учнями груп 102, 202, 302, за спеціалістю “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.

На виготовлення матеріали надав підприємець магазину Універмаг, відділ “Електротовари” на суму 4240 грн, та 2400грн передали з Жіночого батальйону, кошти на збір виготовлення подовжувачів.

Дуже приємно, що волонтерський рух в нашому місті підтримують постійно також в Нетішинському професійному ліцеї. Щоразу викладачі та ліцеїсти долучаються до різних ініціатив та дарують свою підтримку нашим військовим!!

Всі ми чекаємо перемогу, вона потрібна кожному!! Щиро вдячні за таку важливу і вчасну підтримку усім причетним!!

Разом до Перемоги!!💙💛

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x