В рамках Всеукраїнської акції 16 днів проти насильства: 1 грудня

В рамках Всеукраїнської акції 16 днів проти насильства: 1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом був проведений інформаційний диспут «ВІЛ/СНІД – не вирок…» для учнів ІІ курсу в Освітній простір місто Нетішин

Наші учні знають, що спілкування з ВІЛ-позитивними людьми не несе жодної загрози для їхнього життя, бо ВІЛ не передається при дружніх поцілунках, рукостисканні, через їжу, яку приготувала ВІЛ-інфікована людина, під час спільного користування басейном, ванною чи під час належно проведених медичних втручань.

Не залишайтесь байдужими до ВІЛ інфікованих, не ставтеся до них упереджено, адже ніхто не знає, що саме принесе нам завтрашній день. Пам’ятайте шляхи передачі ВІЛ і бережіть себе.

Людина, незалежно від її ВІЛ-статусу, це насамперед – людина. Лише взаєморозуміння і людяність завжди були тією основою, яка рятувала від будь-якої біди.

Щиро дякуємо тренерам Освітній простір місто Нетішин Tanya Khmurovska та Вероніці Косюк за інформативний, пізнавальний захід.

 

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x