В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» на базі Нетішинського професійного ліцею

організовано перегляд документального фільму «Поруш тишу».

«Поруш тишу» — це історія про те, як допомога здатна лікувати рани і побороти травматичний досвід від пережитого домашнього насильства під час повномаштабного вторгнення. На жаль, часто постраждалі бояться чи соромляться звертатися по допомогу через острах, що їх не зрозуміють чи будуть засуджувати.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я впродовж життя кожна третя жінка у світі переживає досвід насильства. В Україні ж, з початком повномаштабного вторгнення, рівень домашнього насильства не знизився, а подекуди зріс. Тож ми можемо і нездогадуватись, хто із жінок, чоловіків та дітей може потребувати допомоги.

Героями фільму стали фахівці сервісів допомоги постраждалим від насильства у різних регіонах: спеціалісти Центрів допомоги врятованим, онлайн-платформи «Аврора», мобільних бригад соціально-психологічної допомоги UNFPA, Гарячої лінії для чоловіків, притулків, кризових кімнат, спеціалістів громадської організації «Ла Страда — Україна».

Пам’ятайте: насильство любить тишу, тому потрібно наважитись і попросити про допомогу.

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x