В рамках промоційної кампанії, спрямованої на набуття членства України в Європейському Союзі та отримання здобувачами освіти достатнього рівня обізнаності про Європейський Союз, в Нетішинському професійному ліцеї було проведено тематичні уроки: ,,Від Європейського економічного співтовариства до Європейського Союзу” викладач Історії України -Дмитро Шевцов.
Засідання круглого столу:”Україна.Європейський Союз.Молодь,,
Організовано книжкову виставку,,Україна-шлях до Європи”![🇪🇺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f1ea_1f1fa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/02/329188721_896265035039672_5060223793106164262_n-1024x576.jpg)