На базі Нетішинського профе
сійного ліцею, начальником відділу з питань сім’ї, запобіганню та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення Іриною Поліщук спільно з спеціалістом І категорії відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей Анною Василевською, для ліцеїстів І курсу, що навчаються по професіям «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» була проведена бесіда-диспут «Працюй і подорожуй безпечно». Під час заходу були розглянуті та обговорені важливі питання: форми торгівлі людьми, групи ризику потрапляння у ситуацію ТЛ, причини торгівлі людьми, як убезпечити себе від потрапляння у ситуацію ТЛ, пропрацьовано з учнями алгоритм використання «кодового слова» та ознайомлено з номерами телефонів екстрених служб.
Людина – не товар! Зупинимо торгівлю людьми разом!
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/10/394076461_1826470354439464_7277049702721761351_n-1024x576.jpg)