Для випускників 9-х та 11-х класів та дорослих, які цікавляться профосвітою, ми підготували серію інфографік щодо вступу до профтеху.

Для випускників 9-х та 11-х класів та дорослих, які цікавляться профосвітою, ми підготували серію інфографік щодо вступу до профтеху.

Абітурієнти дізнаються про:
▪ переваги профосвіти
▪ перелік документів, які треба подати для вступу
▪ термін і вартість навчання
▪ пільги, на які можуть претендувати визначені категорії вступників
Кожна з інфографік пояснює окремі блоки Правил прийому, за якими зараховуватимуть вступників і працюватимуть приймальні комісії.
Докладніше: bit.ly/2wHujFZ

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x