Для випускників 9-х та 11-х класів та дорослих, які цікавляться профосвітою, ми підготували серію інфографік щодо вступу до профтеху.

Для випускників 9-х та 11-х класів та дорослих, які цікавляться профосвітою, ми підготували серію інфографік щодо вступу до профтеху.

Абітурієнти дізнаються про:
▪ переваги профосвіти
▪ перелік документів, які треба подати для вступу
▪ термін і вартість навчання
▪ пільги, на які можуть претендувати визначені категорії вступників
Кожна з інфографік пояснює окремі блоки Правил прийому, за якими зараховуватимуть вступників і працюватимуть приймальні комісії.
Докладніше: bit.ly/2wHujFZ

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x