Допомога збройним силам України наближає перемогу України! Під таким гаслом здобувачі освіти з професій “Краваць” та “Швачка” закладів професійно- технічної освіти області разом із майстрами виробничого навчання долучились до нагальної справи – пошиття тактичних дощовиків для наших захисників. Спільними зусиллями відшито понад700 одиниць.
Спільна праця веде до спільної ПЕРЕМОГИ над ворогом!
Слава Україні! Слава ЗСУ!
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311423231_602770644974689_7218903376142781890_n-1.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311583753_602772064974547_2565366635492547333_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311607091_602772041641216_8402433382344356139_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311586439_602771988307888_4555363400278831365_n-768x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311587237_602771511641269_7883168236899547140_n-768x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311604685_602772014974552_4329364436051332626_n-768x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311646665_602771314974622_5811612075245364862_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311662259_602771358307951_766936669025027171_n-768x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311668932_602842761634144_8775357115527920304_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311237697_1170164756905436_613462512419142305_n-472x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311070851_1170164570238788_8240439855482412996_n-472x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311055954_1170164693572109_6779588183705728637_n-1024x472.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311031744_1170164533572125_5807137074130651669_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310984535_1170164480238797_7464521187208859705_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310839135_1170164356905476_7392857822389858758_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310822618_1170164366905475_4950620993041382595_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310650223_1170164370238808_1733546938294240060_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311646665_602771314974622_5811612075245364862_n-1-1024x768.jpg)