До міжнародного дня дарування книги, бібліотека Нетішинського професійного ліцею оголошує акцію “Подаруй книгу з любов’ю” ![💜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f49c.png)
![💌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1.5/16/1f48c.png)
У кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали та можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Просимо працівників та учнів долучитися до благодійної акції, бо можливо, саме Ваша книга стане у нагоді нашим читачам, а бібліотека урізноманітнить свій фонд цікавими та сучасними виданнями.
Також з нагоди свята, пропонуємо інформаційний дайджест “4 причини, чому читати корисно”.