Діти ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ

20 листопада відзначався Всесвітній день дитини, з нагоди свята служба у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради організувала та провела онлайн-конкурс «КРАЇНА МОЄЇ МРІЇ». Переможці конкурсу та 10 найкращих за вподобайками робіт були нагороджені призами та подяками. Нехай дитинство в наших дітей буде безхмарним та мирним, а кожен день щасливим.

👨‍👩‍👧‍👧23-24 листопада 2023 року в ході проведення тижня профілактики дитячої бездоглядності, правопорушень та злочинів серед дітей, пропаганди здорового способу життя Оленою Ружицькою, Іриною Троцюк, Ганною Василевською, працівниками відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей спільно з Іриною Поліщук, начальником відділу з питань сім’ї, запобіганню та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення та Олександром Дроздовим, дільничним офіцером поліції проведені тренінги в Нетішинській гімназії «Енергія», Нетішинському професійному ліцеї та в «Центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді» на теми: «Скажи насильству: Ні» та «Шкідливі звички». Метою заходів було донести до дітей інформацію про небезпечні наслідки паління, вживання алкоголю та наркотичних речовин, які завдають великої шкоди здоров’ю людини, про вироблення почуття відповідальності за свої вчинки та свідомого ставлення до них, а також щодо кроків, які необхідно здійснити, щоб захиститися від насильства.

Служба у справах дітей

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги!

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!