У змаганнях брали участь здобувачі освіти Нетішинського професійного ліцею.
Цьогоріч вперше футболісти змагалися на великий та малий кубки турніру з футзалу. Під час змагань проводився благодійний збір коштів для
ЗСУ.
Третє місце посіли спортсмени Нетішинського професійного ліцею, здолавши команду КДЮСШ з результатом 3:1. Вони вибороли малий кубок турніру ![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Перемога – це завжди колективна робота, але не менш важливий і індивідуальний внесок кожного![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
Вітаючи команди та гравців із завершенням турніру, заступник генерального директора Хмельницької АЕС з персоналу Богдан Шмигельський подякував учасникам та організаторам за захопливий турнір та зазначив, що головна наша перспектива – Перемога над ворогом.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
34 тисячі 300 гривень було зібрано на потреби ЗСУ під час турніру на кубок «Перспективи». Зібрані кошти спрямують для сина працівниці ХАЕС на запчастини та паливно-мастильні матеріали для автомобілів, що евакуйовують поранених з поля бою. Лише однією спільною командою ми здатні здолати ворога!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)