З метою поглиблення знань здобувачів освіти про правила дорожнього руху, зниження травматизму внаслідок ДТП майстром виробничого навчання Косіком П. А. був проведений урок «Права та обовʼязки пішоходів».

На уроці пригадали правила дорожнього руху та правила поведінки пішоходів на дорозі, пояснили значення дорожніх знаків і розміток та специфіку руху пішоходів і велосипедистів. Тому, правила дорожні знай – в ДТП не попадай!

            правила знаєш – то життя зберігаєш! відео

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x