З метою поглиблення знань здобувачів освіти про правила дорожнього руху, зниження травматизму внаслідок ДТП майстром виробничого навчання Косіком П. А. був проведений урок «Права та обовʼязки пішоходів».

На уроці пригадали правила дорожнього руху та правила поведінки пішоходів на дорозі, пояснили значення дорожніх знаків і розміток та специфіку руху пішоходів і велосипедистів. Тому, правила дорожні знай – в ДТП не попадай!

            правила знаєш – то життя зберігаєш! відео

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x