З 20.03.2023 р. по 24. 03. 2023 р. в Нетішинський професійний ліцей відповідно до плану методичної роботи проходив тиждень професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”

З 20.03.2023 р. по 24. 03. 2023 р. в Нетішинський професійний ліцей відповідно до плану методичної роботи проходив тиждень професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”.

Тиждень видався насиченим та цікавим, адже 40% здобувачів освіти ліцею опановують професію електрогазозварника, яка, як показує сьогодення, є надзвичайно затребуваною на ринку праці регіону та країни.

Членами методичної комісії на чолі з головою Лариса Тимощук було організовано проведення низки заходів для популяризації професії, а саме:

– Перевірні роботи в формі конкурсу профмайтерності : «Кращий зварник”серед здобувачів освіти І-ІІІ курсів;

– Інтелектуальна гра « Прокачай знання з професії»;

– Виховна година-інтелектуальна гра “Я – майбутній зварник”;

– Виставка технічної творчості та комплексно-методичного забезпечення;

– Відкритий урок ЕГЗ на тему: «Основні види дефектів, що виникають при виконанні зварювання» (майстер в/н Тетяна Мельничук);

– Відкрите засідання методичної комісії

Дякуємо усім, хто брав участь в організації та проведенні заходів. З вірою в перемогу України ми впевнені, що саме наші учні, майбутні професійні зварники, першими долучаться до повоєнної відбудови нашої країни!

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x