З 20.03.2023 р. по 24. 03. 2023 р. в Нетішинський професійний ліцей відповідно до плану методичної роботи проходив тиждень професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”

З 20.03.2023 р. по 24. 03. 2023 р. в Нетішинський професійний ліцей відповідно до плану методичної роботи проходив тиждень професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”.

Тиждень видався насиченим та цікавим, адже 40% здобувачів освіти ліцею опановують професію електрогазозварника, яка, як показує сьогодення, є надзвичайно затребуваною на ринку праці регіону та країни.

Членами методичної комісії на чолі з головою Лариса Тимощук було організовано проведення низки заходів для популяризації професії, а саме:

– Перевірні роботи в формі конкурсу профмайтерності : «Кращий зварник”серед здобувачів освіти І-ІІІ курсів;

– Інтелектуальна гра « Прокачай знання з професії»;

– Виховна година-інтелектуальна гра “Я – майбутній зварник”;

– Виставка технічної творчості та комплексно-методичного забезпечення;

– Відкритий урок ЕГЗ на тему: «Основні види дефектів, що виникають при виконанні зварювання» (майстер в/н Тетяна Мельничук);

– Відкрите засідання методичної комісії

Дякуємо усім, хто брав участь в організації та проведенні заходів. З вірою в перемогу України ми впевнені, що саме наші учні, майбутні професійні зварники, першими долучаться до повоєнної відбудови нашої країни!

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x