З 20.03.2023 р. по 24. 03. 2023 р. в Нетішинський професійний ліцей відповідно до плану методичної роботи проходив тиждень професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”

З 20.03.2023 р. по 24. 03. 2023 р. в Нетішинський професійний ліцей відповідно до плану методичної роботи проходив тиждень професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”.

Тиждень видався насиченим та цікавим, адже 40% здобувачів освіти ліцею опановують професію електрогазозварника, яка, як показує сьогодення, є надзвичайно затребуваною на ринку праці регіону та країни.

Членами методичної комісії на чолі з головою Лариса Тимощук було організовано проведення низки заходів для популяризації професії, а саме:

– Перевірні роботи в формі конкурсу профмайтерності : «Кращий зварник”серед здобувачів освіти І-ІІІ курсів;

– Інтелектуальна гра « Прокачай знання з професії»;

– Виховна година-інтелектуальна гра “Я – майбутній зварник”;

– Виставка технічної творчості та комплексно-методичного забезпечення;

– Відкритий урок ЕГЗ на тему: «Основні види дефектів, що виникають при виконанні зварювання» (майстер в/н Тетяна Мельничук);

– Відкрите засідання методичної комісії

Дякуємо усім, хто брав участь в організації та проведенні заходів. З вірою в перемогу України ми впевнені, що саме наші учні, майбутні професійні зварники, першими долучаться до повоєнної відбудови нашої країни!

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x