Мрієте створити власну колекцію одягу? ✂️ Розкрийте таланти з Дія.Освіта

Професія кравчині — це далеко не тільки фартушок та наволочка на шкільних уроках. Це перший крок для створення власного бренду. BEVZA, Ruslan Baginskiy, KSENIASCHNAIDER, FROLOV колись були початківцями також. Розпочніть свій шлях кутюр’є з Дія.Освіта.

Під час перегляду безоплатного навчального серіалу дізнаєтеся:

🧵 чим відрізняється кравець від швачки

🧵 як вибрати машинку для шиття

🧵 як підбирати нитки та голки

🧵 навчитеся знімати мірки та навіть пошиєте першу спідницю

Клікайте на лінк та дивіться освітній серіал просто зараз 👉🏻 https://osvita.diia.gov.ua/courses/tailor

Можливо, саме у вашій сукні Бейонсе вийде на сцену наступного разу? 😎

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Євр

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x