Начало фотоотчетов. Рано в четверг наши волонтеры Віталій Чернявка и Андрій Шевчук отправились к защитникам. Поездка как всегда готовилась на несколько дней!!

 

Начало фотоотчетов. Рано в четверг наши волонтеры Віталій Чернявка и Андрій Шевчук отправились к защитникам. Поездка как всегда готовилась на несколько дней!!

Наши невероятные помощники пекли, готовили, готовили. Волонтеры-маскувальники оперативно доплітали сітки, волонтеры в штабе готовили передачу.

Все работали, чтобы поддержать защитников!!

Огромный респект и спасибо всем кто участвовал в поездке. 👍💙💛

Нас и воинов там на передовой поддержали:

🤝🤝🤝🤝

Кулинарный десант с Svitlana Ilchuk

Початкова школа Нетішинський ліцей #4 и Зоя Машук

Нетішинський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “МРІЯ” и Інна Дмитрук

Старокривинський ліцей No5 (Нетішинська міська ТГ) и Олена Груша

Нетішинський професійний ліцей

Леди с. Поклонный и Юлія Нінічук

Самкова Елена с детками

Татьяна Тимчук

Sergey Omelchenko

Семья Литвин

Виталий Козубский

Семья Самолюков

Палац культури міста Нетішина и Світлана Кириленко

Стоматологическое отделение смс и Роза Борилюк

Семья Ульянычей

Тамара Палилюлько

Руслан Калюжний.

Спасибо большое всем и каждому кто помогает!!

Пожертвования, угощения и посуда, газовые шары, коробки, имбирные смеси и все, что вы делаете для победы!!

💙💛💙💛💙💛💙💛

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x