На сучасному ринку праці є високий попит на кухарів, кондитерів та офіціантів оскільки сфера ресторанного господарства стрімко розвивається.

Професія «Кухар» — дуже творча та цікава для тих, хто любить пригощати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.

З одного боку професія вимагає ретельної точності, з іншого – творчості, щоб придумати оригінальний рецепт або прикрасу на страву.

Професія «Кондитер» дозволяє проявити свою індивідуальність, неповторність, реалізувати власний творчий потенціал, завжди радувати і дивувати людей.

Проте саме офіціант зустрічає гостей кафе чи ресторану, допомагає обрати страву, тому він повинен знати все меню і з яких продуктів готується кожна позиція, приносить замовлення, дає чек та цікавиться, чи було вам смачно. Від нього залежить гостинна атмосфера в залі та задоволеність клієнтів.

Розкрийте свій талант до кулінарії разом з Навчально-практичною (виробничою) дільницею з підготовки кухарів, офіціантів, кондитерів Нетішинського професійного ліцею, де Ви матимете змогу отримати професійну підготовку, пройти стажування та підвищення кваліфікації, здобути вміння за новими технологіями на сертифікаційних курсах за частковими кваліфікаціями.

Крім того, є можливість замовити послуги по виготовленню широкого асортименту напівфабрикатів: пельмені, вареники, сирники, млинці та голубці

 

Дівчатка, Вітаємо Вас Найкращі, навчаються в найкращих На Хмельницькій АЕС нагородили фіналістів онлайн-проєкту Енергоатом Junior Подарунки від Енергоатома вручили фіналістам інформаційно-просвітницького проєкту «Енергоатом Junior» #АтомШукаєТаланти. 28 талановитих та творчих дітей, історії яких поширювалися в соцмережі facebook протягом поточного навчального року, отримали грамоти та подарунки від енергокомпанії. Серед них обдарована молодь міста-супутника та території спостереження ХАЕС, […]

з ІІІ місцем в обласному заочному конкурсі мультимедійних проєктів «Це Україна»                        Відео посилання

Диплом І ступеня здобув гуртківець ліцею Васкевич Ярослав , керівник Людмила Нікітчук, у обласному конкурсі ансамблів народних інструментів, духових оркестрів та вокально-інструментальних ансамблів «На хвилях гармонії» серед здобувачів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Відео посилання

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x