На сучасному ринку праці є високий попит на кухарів, кондитерів та офіціантів оскільки сфера ресторанного господарства стрімко розвивається.

Професія «Кухар» — дуже творча та цікава для тих, хто любить пригощати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.

З одного боку професія вимагає ретельної точності, з іншого – творчості, щоб придумати оригінальний рецепт або прикрасу на страву.

Професія «Кондитер» дозволяє проявити свою індивідуальність, неповторність, реалізувати власний творчий потенціал, завжди радувати і дивувати людей.

Проте саме офіціант зустрічає гостей кафе чи ресторану, допомагає обрати страву, тому він повинен знати все меню і з яких продуктів готується кожна позиція, приносить замовлення, дає чек та цікавиться, чи було вам смачно. Від нього залежить гостинна атмосфера в залі та задоволеність клієнтів.

Розкрийте свій талант до кулінарії разом з Навчально-практичною (виробничою) дільницею з підготовки кухарів, офіціантів, кондитерів Нетішинського професійного ліцею, де Ви матимете змогу отримати професійну підготовку, пройти стажування та підвищення кваліфікації, здобути вміння за новими технологіями на сертифікаційних курсах за частковими кваліфікаціями.

Крім того, є можливість замовити послуги по виготовленню широкого асортименту напівфабрикатів: пельмені, вареники, сирники, млинці та голубці

 

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x