На сучасному ринку праці є високий попит на кухарів, кондитерів та офіціантів оскільки сфера ресторанного господарства стрімко розвивається.

Професія «Кухар» — дуже творча та цікава для тих, хто любить пригощати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.

З одного боку професія вимагає ретельної точності, з іншого – творчості, щоб придумати оригінальний рецепт або прикрасу на страву.

Професія «Кондитер» дозволяє проявити свою індивідуальність, неповторність, реалізувати власний творчий потенціал, завжди радувати і дивувати людей.

Проте саме офіціант зустрічає гостей кафе чи ресторану, допомагає обрати страву, тому він повинен знати все меню і з яких продуктів готується кожна позиція, приносить замовлення, дає чек та цікавиться, чи було вам смачно. Від нього залежить гостинна атмосфера в залі та задоволеність клієнтів.

Розкрийте свій талант до кулінарії разом з Навчально-практичною (виробничою) дільницею з підготовки кухарів, офіціантів, кондитерів Нетішинського професійного ліцею, де Ви матимете змогу отримати професійну підготовку, пройти стажування та підвищення кваліфікації, здобути вміння за новими технологіями на сертифікаційних курсах за частковими кваліфікаціями.

Крім того, є можливість замовити послуги по виготовленню широкого асортименту напівфабрикатів: пельмені, вареники, сирники, млинці та голубці

 

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x