Нетішинське управління соціального захисту населення.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми – це день, що є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми: сучасною формою рабства і порушенням прав людини. Запобігти цьому явищу можливо, об’єднавши зусилля у переслідуванні злочинців, наданні допомоги постраждалим, веденні превентивної роботи.

Саме тому, 18 жовтня до Європейського дня протидії торгівлі людьми, за ініціативи управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради, відбулася вулична акція «Скажи НІ сучасному рабству».

До участі в акції були залученні представники служби у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради, Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Нетішинського професійного ліцею, поліцейські офіцери громади, дільничний офіцер поліції ВПД № 1 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області, та активна молодь Нетішинської міської територіальної громади.

Метою даного заходу було нагадування про актуальність проблеми торгівлі людьми, підвищення рівня проінформованості населення громади про причини торгівлі людьми, та як уберегти себе та своїх близьких від потрапляння до танет торгівців людьми.

 

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x