Нетішинське управління соціального захисту населення

Електронні пристрої для куріння з’явилися відносно нещодавно, і науковці тільки починають ґрунтовно досліджувати вплив електронних сигарет та вейпу на організм людини. Уже зараз ми спостерігаємо збільшення кількості респіраторних захворювань через «паріння». Втім ми поки що не знаємо довгострокового впливу такого виду куріння на здоров’я людини. І ще невідомо, які шокові результати ми отримаємо.
У 12-15 років, підлітки намагаються спробувати щось нове, виявляють інтерес до заборонених речовин, але не можуть усвідомити всієї небезпеки наркотиків. В результаті вони стикаються з проблемою наркоманії, що провокує деградацію особистості, погіршення здоров’я і ряд супутніх фізіологічних і психологічних проблем.
Визначити, хто знаходиться в зоні ризику, складно: наркотики пробують як діти з неблагополучних сімей, так і з сімей заможних; як відмінники, так і школярі з низькою успішністю. Від наркозалежності не застрахована жодна дитина. Саме тому, 19 вересня, в рамках проведення заходів до тижня профілактики дитячої бездоглядності, правопорушень та злочинів серед дітей, пропаганди здорового способу життя, начальником відділу з питань сім’ї, запобіганню та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення Іриною Поліщук спільно з спеціалістом І категорії відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей Анною Василевською та ДОП ВПД №1 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області, лейтенантом поліції Віталієм Степанцем для ліцеїстів І курсу, ” Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування ” та “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” провели інформаційно-консультативний захід «Зумій сказати вейп курінню та наркотикам “НІ”.
Звернули увагу на те, що наркоманія в будь-якому віці – це захворювання, що несе за собою важкі наслідки. Але в підлітковому віці воно особливо небезпечно, тому що це період зростання всього організму. І якщо вчасно не розпізнати проблему, то навіть при успішному лікуванні наркотичної залежності, проблеми зі здоров’ям будуть супроводжувати підлітка все його життя.
Звернули увагу на те, що подолати дану проблему наодинці дуже важко, тому потрібно разом працювати для того щоб захистити себе і своїх близьких. Зауважили, що про будь які випадки вживання чи розповсюдження наркотичних речовин, свідками яких Ви стали, потрібно повідомляти на спец лінію “102” та звертатися до відповідних служб.
Наголосили на тому, що наслідки є дуже негативними. Молоді наркомани можуть страждати від затримки в інтелектуальному і фізичному розвитку, у них спостерігаються порушення роботи функцій внутрішніх органів, психічні відхилення, у дівчат – порушення менструального циклу і безпліддя, а у чоловіків – імпотенція. Також нерідко виникають супутні захворювання, що передаються через укол шприца або статевим шляхом: гонорея, сифіліс, ВІЛ, а також інші інфекції.
Наголосили на тому, що діти народжені бути здоровими, щасливими і успішними.

груп 305, 205,105 які здобувають професію “Швачка.Кравець”. Разом із майстрами виробничого навчання Ніною СЕМЕНИШЕНОЮ, Наталією РУЦЬКОЮ, Світланою КОДАЦЬКОЮ та викладачем професійно -теоретичної підготовки Ніною ДЕМЧУК виготовлено 25 комплектів постільної білизни та додатково 10 наволочок (матеріал для пошиття надав Жіночий батальйон). Скільки добрих справ заради Перемоги, зроблено цими юними волонтерами!! Дякуємо щиро нашим швачкам та кравчиням […]

Зав′яжу хустину задля Перемоги. Я за Україну помолюся Богу. Хустка українська- щит мого народу Захистить хай військо, збереже свободу. В хустці сила роду.                    Відео посилання

Сьогодні, 07.12.23 члени методичної комісії професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” Олександр Брониславович, Василь Матвійчук, Тарас Максимчук, Mihail Akatev, Андрій Годжал з метою розвитку професійних компетентностей розпочали дистанційне навчання експертів за програмою спецкурсу з підвищення кваліфікації «Школа експертів освітнього контенту “, організоване ІМЗО. Сьогодні педагоги брали участь у вебінарі на тему «Інноваційне зварювальне […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x