Нетішинське управління соціального захисту населення

Електронні пристрої для куріння з’явилися відносно нещодавно, і науковці тільки починають ґрунтовно досліджувати вплив електронних сигарет та вейпу на організм людини. Уже зараз ми спостерігаємо збільшення кількості респіраторних захворювань через «паріння». Втім ми поки що не знаємо довгострокового впливу такого виду куріння на здоров’я людини. І ще невідомо, які шокові результати ми отримаємо.
У 12-15 років, підлітки намагаються спробувати щось нове, виявляють інтерес до заборонених речовин, але не можуть усвідомити всієї небезпеки наркотиків. В результаті вони стикаються з проблемою наркоманії, що провокує деградацію особистості, погіршення здоров’я і ряд супутніх фізіологічних і психологічних проблем.
Визначити, хто знаходиться в зоні ризику, складно: наркотики пробують як діти з неблагополучних сімей, так і з сімей заможних; як відмінники, так і школярі з низькою успішністю. Від наркозалежності не застрахована жодна дитина. Саме тому, 19 вересня, в рамках проведення заходів до тижня профілактики дитячої бездоглядності, правопорушень та злочинів серед дітей, пропаганди здорового способу життя, начальником відділу з питань сім’ї, запобіганню та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення Іриною Поліщук спільно з спеціалістом І категорії відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей Анною Василевською та ДОП ВПД №1 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області, лейтенантом поліції Віталієм Степанцем для ліцеїстів І курсу, ” Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування ” та “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” провели інформаційно-консультативний захід «Зумій сказати вейп курінню та наркотикам “НІ”.
Звернули увагу на те, що наркоманія в будь-якому віці – це захворювання, що несе за собою важкі наслідки. Але в підлітковому віці воно особливо небезпечно, тому що це період зростання всього організму. І якщо вчасно не розпізнати проблему, то навіть при успішному лікуванні наркотичної залежності, проблеми зі здоров’ям будуть супроводжувати підлітка все його життя.
Звернули увагу на те, що подолати дану проблему наодинці дуже важко, тому потрібно разом працювати для того щоб захистити себе і своїх близьких. Зауважили, що про будь які випадки вживання чи розповсюдження наркотичних речовин, свідками яких Ви стали, потрібно повідомляти на спец лінію “102” та звертатися до відповідних служб.
Наголосили на тому, що наслідки є дуже негативними. Молоді наркомани можуть страждати від затримки в інтелектуальному і фізичному розвитку, у них спостерігаються порушення роботи функцій внутрішніх органів, психічні відхилення, у дівчат – порушення менструального циклу і безпліддя, а у чоловіків – імпотенція. Також нерідко виникають супутні захворювання, що передаються через укол шприца або статевим шляхом: гонорея, сифіліс, ВІЛ, а також інші інфекції.
Наголосили на тому, що діти народжені бути здоровими, щасливими і успішними.

Нетішинського професійного ліцею. З цими чудовими людьми ми вже зустрічалися на тренінгах попереднього проєкту від Ла Стради, тому йшла до них із задоволенням. Розмова була щирою та відвертою, не могли оминути питання виховання дітей і дійшли до висновку, ще гендерна просвіта потрібна і батькам, і учням. А гендерні стереотипи у професійному ліцеї вже успішно долаються: […]

\ «Більше можливостей. Система риштування» Layher у місті Львів. Вдосконалювали свої професійні компетентності директор ліцею Михайло Грицик та майстри виробничого навчання Олександр Свінціцький і Тарас Максимчук. Показать перевод и ещё 2 Все реакции: 8Anastasia, Лариса и ещё 6

Ярмарок молодіжного підприємництва». Мета якого -організація для учнівських компаній торгівельного майданчика, де вони мали змогу презентувати власну продукцію та послуги, що були створені в межах навчальної програми з підприємництва «Компанія». У заході взяли участь здобувачі освіти Нетішинського професійного ліцею та викладач предмету ,,Технології,, Tetiana Shevchuk. Ними були створені дві міні компанії MUUSROOM та MИЛОMAN   […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x