CHISTO Екологічна ініціатива “Все буде CHISTO”

                     CHISTO

               Екологічна ініціатива “Все буде CHISTO”

Організовано та проведено генеральне прибирання прилеглої території. До нього долучилися здобувачі освіти та усі працівники ліцею.

Учні, як справжні господарі, охоче бралися за роботу, загрібали листя, збирали обрізані гілки дерев, виносили у відведене місце. Всі працювали дружно, старанно, допомагали один одному. Результат не забарився: на подвір’ї та у ліцейному парку – чистота і порядок.

Дякуємо всім, хто приймав активну участь у заході.👍

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x