Пекучий біль і гіркий смуток війни

чорним крилом знову торкнувся нашого навчального закладу🕯
10 січня в Рівненській лікарні зупинилося серце 💔Воїна-Героя 39-річного МИКОЛИ ДУБРАВСЬКОГО, випускника ліцею, що здобував професію “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Сумуємо разом із рідними, низько схиляємо голови у скорботі.
Нехай душа загиблого МИКОЛИ знайде вічний спокій…🙏
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!🩶
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну 🇺🇦 і кожного з нас!
Показать перевод
Возможно, это изображение 1 человек и текст
Все реакции:

Анжела, Вікторія и ещё 63

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x