Перемога! 🎤Солодке слово після такої довгої роботи і очікувань.🏆

Перемога! 🎤Солодке слово після такої довгої роботи і очікувань.🏆
Вітаємо нашу зірочку, ✨Мальчик Єлізавєту💐, здобувачку освіти І курсу, вихованицю вокального гуртка Нетішинського професійного ліцею із здобуттям найвищої нагороди, Гран-прі, у обласному вокальному конкурсі, присвяченому 85- річчю утворення Хмельницької області!!!
Бажаємо нових, не менш яскравих, звершень і злетів. Нехай зірка 🌟слави не згасає, сили накопичуються, а здоров’я дозволить все це здійснити в кращому вигляді!
Разом до перемоги!!! 💛💙
Україна понад усе🇺🇦

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x