Проведено засідання обласної фахової секції педагогічних працівників професій громадського харчування.

В рамках Всеукраїнського тижня професійно-технічної освіти 18 травня 2023 року на базі Державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» у межах роботи обласної фахової секції проведено обласний семінар для педагогічних працівників професій громадського харчування на тему «Впровадження сучасних інноваційних виробничих технологій при підготовці кваліфікованих робітників професій харчової промисловості».

У семінарі взяли участь 42 педагогічних працівника з 17 ЗПО області, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників професій громадського харчування. Відкрила Людмила Шевчук, директорка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, яка наголосила на необхідності підготовки робітничих кадрів відповідно до вимог сучасного ринку праці та постійному підвищенню професійної компетентності педагогів.

З системою роботи ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» щодо якісної підготовки кваліфікованих робітників ознайомила присутніх директорка навчального закладу Євеліна Царьова.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління дошкільної та загальної середньої освіти і ресурсного забезпечення Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації Хоптова Валентина Миколаївна.

В ході роботи семінару практичним досвідом роботи з впровадження сучасних виробничих технологій та роботою на сучасному новітньому обладнанні поділився випускник цього ж навчального закладу шеф-кухар «Ресторація Шпігеля» Михайло Яровий.

Педагоги відвідали майстер-класи: шеф-кухара ресторану «Ресторація Шпігеля» Михайла Ярового «Використання локальних продуктів при приготуванні страв з риби»; «Крафтовий хліб – відродження традицій» Терещук Олена, Голубенко Олена- майстри в/н); «Приготування і подача різновидів бельгійських вафель» (Беджик Наталія, Волошина Наталія, майстри в/н; «Приготування страв з використанням Thermomix» (Хомюк Ганна,-викладач професійно-теоретичної підготовки, Бурцева Тетяна-майстер в/н); «Презентація англійського виду сервісу» (Баган Людмила, Бурцева Тетяна- майстри в/н); «Приготування димних коктейлів» (Бацевич Світлана, Скляр Олена– майстри)в/н; «Приготування cake to go та бенто тортів» (Лариса Муляр, Валентина Фурман, майстри в/н ).

Департамент освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області, всі учасники семінару сердечно дякують педагогічному колективу та директорці Державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Царьовій Євеліні Сергіївні за створення усіх умов для набуття нових професійних компетентностей.

На завершення заходу педагоги окреслили подальші напрями роботи фахової секції та всі учасники отримали сертифікати.

 

 

 

27 червня в лікарні Дніпра помер 25-річний випускник ліцею АНАТОЛІЙ АНДРОЩУК, який здобував професію “Електромонтер з ремонту електроустаткування” 2014-2017р., Воїн до останнього подиху боровся за своє життя… Поранення, спричинене пострілом вогнепальної ворожої зброї, він отримав на Донеччині. Колектив Нетішинського професійного ліцею висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям. Нехай добрий, світлий спомин про покійного […]

проводить запис громадян серед дорослого населення на професійно – технічне навчання та підвищення кваліфікації за такими професіями: “Електрогазозварник” 6 місяців вартість навчання 5500 тис.грн.; “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” 5 місяців вартість навчання -5000 тис.грн.; “Кухар” 5 місяців навчання , вартість 5000 тис.грн.; “Швачка” навчання 5 місяців, вартість 5000 тис.грн. Наша адреса: м. Нетішин […]

 відключення світла, але ніколи не втрачали зв’язок і вчилися» 28.06.2024 року зі стін нашого ліцею вийшло 81 випускників різних професій. Батьківські настанови дав вчорашнім учням директор закладу Михайло ГРИЦИК. Привітати випускників завітали голова військової адміністрації м. Нетішин Григорій Олендра та заступник генерального директора по персоналу ВП ХАЕС Богдан Шмигельський. Обидва гості сказали багато приємних слів на адресу НПЛ. Випуск пройшов […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x