Профтех — шлях до професії мрії

У рамках Європейського року навичок з 22 по 26 травня 2023 року триває Всеукраїнський #тиждень_професійної_освіти.

🇺🇦За підтримки українських та міжнародних партнерів Міністерством освіти і науки України на цей період заплановано проведення низки заходів різних форматів.
✌️✌️Другий день Всеукраїнського тижня професійної освіти оголошений Міністерством освіти і науки Днем студентів. 👍👍

✊До тематичного тижня активно д🇺🇦олучаються лідери учнівського самоврядування і серед них Богдан Назарук – президент ліцею, який мав нагоду бути присутнім на цікавій та продуктивній зустрічі.

Тішимося, що наша молодь активна і має свідому громадську позицію.

 

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x