Профтех — шлях до професії мрії

У рамках Європейського року навичок з 22 по 26 травня 2023 року триває Всеукраїнський #тиждень_професійної_освіти.

🇺🇦За підтримки українських та міжнародних партнерів Міністерством освіти і науки України на цей період заплановано проведення низки заходів різних форматів.
✌️✌️Другий день Всеукраїнського тижня професійної освіти оголошений Міністерством освіти і науки Днем студентів. 👍👍

✊До тематичного тижня активно д🇺🇦олучаються лідери учнівського самоврядування і серед них Богдан Назарук – президент ліцею, який мав нагоду бути присутнім на цікавій та продуктивній зустрічі.

Тішимося, що наша молодь активна і має свідому громадську позицію.

 

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x