про проведення обласного конкурсу професійної майстерності

серед здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електрогазозварник»

24 квітня 2024 року на базі Нетішинського професійного ліцею (м. Нетішин, пр. Незалежності, 2) відбудеться обласний конкурс професійної майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електрогазозварник».

Конкурс проводитиметься з метою підвищення рівня професійної майстерності учнів, поглиблення знань з сучасних технологій в галузі зварювального виробництва, виховання в учнів творчого ставлення до обраної професії, поглиблення та удосконалення знань і умінь з професії «Електрогазозварник».

У змагальницькому заході братимуть участь здобувачі освіти випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку за професією «Електрогазозварник».

Початок Конкурсу о 10:00 годині.

 

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x