У групі 102, професія: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» відбулась поетапна кваліфікаційна атестація на підтвердження III-го розряду, майстер в/н Лариса Тимощук .
Цього разу юні волонтери організували свою роботу, щоб допомогти та підтримати ЗСУ. Вони виготовили побутові подовжувачі в однофазній мережі по 10 м, в кількості 16 шт.
Як зауважують здобувачі освіти, робота триває, адже наші хлопці стоять на варті нашого спокою і підтримка для них сьогодні вкрай важлива!
«Пишаємося нашими патріотами, які роблять добрі справи та допомагають наближати ПЕРЕМОГУ»![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)