РОБИТИ ДОБРО ЛЕГКО!

У групі 102, професія: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» відбулась поетапна кваліфікаційна атестація на підтвердження III-го розряду, майстер в/н Лариса Тимощук .

Цього разу юні волонтери організували свою роботу, щоб допомогти та підтримати ЗСУ. Вони виготовили побутові подовжувачі в однофазній мережі по 10 м, в кількості 16 шт.

Як зауважують здобувачі освіти, робота триває, адже наші хлопці стоять на варті нашого спокою і підтримка для них сьогодні вкрай важлива!

«Пишаємося нашими патріотами, які роблять добрі справи та допомагають наближати ПЕРЕМОГУ»💙💛

 

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x