Розпочався тиждень професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

 

 

Водій автотранспортних засобів категорії «С» конкурсом професійної майстерності з слюсарної справи, серед учнів першого курсу ( майстер в/н Аркадій Карпюк ).

За умовами конкурсу учням необхідно було виконати теоретичні та практичні завданння. Теоретичний етап у вигляді тестових завдань, зміст яких відповідає робочим навчальним програмам.Практичне завдання – виготовлення совка металевого з застосуванням таких слюсарних операцій, як розмітка, рубання, опилювання, свердління, клепання та нарізання різьби.

Учасники конкурсу довели: є достойна заміна!💪 Вони виконали завдання якісно, професійно, з дотриманням правил охорони праці!

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x