«Собі ім`я свого народу навіки, як вона, візьми»

 

 

У Нетішинському професійному ліцеї учні груп першого курсу такими словами розпочали урок пам`яті: «Уклін славній жінці – величній Лесі Українці».

Викладач української літератури Юлія Максимчук розповіла присутнім про життя і творчість найвизначнішої постаті в історії української літератури – Лесі Українки.

З цікавістю ознайомилися з віртуальною виставкою «Шляхами Лесі Українки: віртуальна подорож у світ її творчості», яку підготувала бібліотекар Поліна Фрідріх.

До душі присутнім припала проза «Метелик», яку майстерно виконала майстер виробничого навчання Ірина Пашко, вірш «Відповідь» на інтимну тематику поетеси, який декламувала учениця Каріна Крутій, що навчається по професії «Швачка. Кравець».

На завершення уроку підсумували свої знання відповівши на запитання «Лесятест» та отримали буклети «Леся Українка – це завжди сучасно».

На жаль мені , що я тебе кохаю

 

 

      https://www.facebook.com/100023008953912/videos/pcb.6090353291029142/164318639727435

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x