«Собі ім`я свого народу навіки, як вона, візьми»

 

 

У Нетішинському професійному ліцеї учні груп першого курсу такими словами розпочали урок пам`яті: «Уклін славній жінці – величній Лесі Українці».

Викладач української літератури Юлія Максимчук розповіла присутнім про життя і творчість найвизначнішої постаті в історії української літератури – Лесі Українки.

З цікавістю ознайомилися з віртуальною виставкою «Шляхами Лесі Українки: віртуальна подорож у світ її творчості», яку підготувала бібліотекар Поліна Фрідріх.

До душі присутнім припала проза «Метелик», яку майстерно виконала майстер виробничого навчання Ірина Пашко, вірш «Відповідь» на інтимну тематику поетеси, який декламувала учениця Каріна Крутій, що навчається по професії «Швачка. Кравець».

На завершення уроку підсумували свої знання відповівши на запитання «Лесятест» та отримали буклети «Леся Українка – це завжди сучасно».

На жаль мені , що я тебе кохаю

 

 

      https://www.facebook.com/100023008953912/videos/pcb.6090353291029142/164318639727435

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

В нас був збір на шпиталь, практично третину буса, зайняли коробки з одягом для поранених. А ще в нас була випічка від Нетішинський професійний ліцей та Нетішинська гімназія “Енергія” (початкові класи). Також сюди догрузив Андрій трохи пізніше сільськогосподарські продукти від комарівських та кривинських господиньок. Передали ми частину подарунків для захисників від діток та дорослих хто […]

регулярних анонімних повідомлень в засобах масової інформації про “замінування” об`єктів критичної інфраструктури, виявлення фактів незаконного обігу зброї та вибухових речовин про це інформували учнівську молодь ліцею ПОГ Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області капітан поліції Хамрик Сергій та Заступник директора з виховної роботи Мальчик Анастасія. Вкотре, закликаємо здобувачів освіти бути громадянсько свідомими та протистояти проявам […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x