Профконсультанти Центру карʼєри здійснили виїзди по загальноосвітніх навчальних закладах для проведення профорієнтаційних бесід з метою формування в здобувачів освіти відповідального ставлення до вибору професій та підняття престижності і популяризації робітничих професій. Дякуємо громадам Ганнопільськоі та Берездівськоі ОТГ за співпрацю!![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f4aa.png)
Здобувай професію своєї мрії! Монетизуй свої здібності !!!
Далі буде…