СУЧАСНИЙ УРОК З ПРЕДМЕТА «ТЕХНОЛОГІЇ»: ЛАЙФХАКИ Як зробити урок «Технології» цікавим? Які освітні інструменти використовувати для посилення мотивації здобувачів освіти до навчання? Які платформи та сайти використати педагогу для урізноманітнення уроків?

Як зробити урок «Технології» цікавим? Які освітні інструменти використовувати для посилення мотивації здобувачів освіти до навчання? Які платформи та сайти використати педагогу для урізноманітнення уроків? Відповіді на ці питання намагались дати учасники засідання обласної фахової секції викладачів «Технології» ЗП(ПТ)О, яке відбулось 23 березня 2023 року в режимі онлайн. До вебінару долучилось понад три десятки викладачів з 20 закладів професійної (професійно-технічної освіти) області.

Голова фахової секції, викладачка ВПУ №25 м. Хмельницького Інна Грушецька поділилась досвідом використання сучасних сервісів та додатків для викладання «Технології». Співголова секції Інна Деліта презентувала методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О за результатами участі у тренінгу «Розвиток підприємницьких навичок молоді для покращення адаптивності до потреб ринку праці під час війни» в межах програми Європейського Союзу «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Досвідом розвитку творчої діяльності здобувачів освіти шляхом виконання проєктів поділилась Алла Герасимчук, викладачка ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». Лайфхаками щодо проєктування та виготовлення предметів інтер’єру та формування банку ідей поділилась Тетяна Шевчук, викладачка Нетішинського професійного ліцею.

Окреслені питання викликали жвавий інтерес в учасників вебінару та сподіваємось знайдуть продовження у наступних вебінарах.

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги!

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!