СУЧАСНИЙ УРОК З ПРЕДМЕТА «ТЕХНОЛОГІЇ»: ЛАЙФХАКИ Як зробити урок «Технології» цікавим? Які освітні інструменти використовувати для посилення мотивації здобувачів освіти до навчання? Які платформи та сайти використати педагогу для урізноманітнення уроків?

Як зробити урок «Технології» цікавим? Які освітні інструменти використовувати для посилення мотивації здобувачів освіти до навчання? Які платформи та сайти використати педагогу для урізноманітнення уроків? Відповіді на ці питання намагались дати учасники засідання обласної фахової секції викладачів «Технології» ЗП(ПТ)О, яке відбулось 23 березня 2023 року в режимі онлайн. До вебінару долучилось понад три десятки викладачів з 20 закладів професійної (професійно-технічної освіти) області.

Голова фахової секції, викладачка ВПУ №25 м. Хмельницького Інна Грушецька поділилась досвідом використання сучасних сервісів та додатків для викладання «Технології». Співголова секції Інна Деліта презентувала методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О за результатами участі у тренінгу «Розвиток підприємницьких навичок молоді для покращення адаптивності до потреб ринку праці під час війни» в межах програми Європейського Союзу «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Досвідом розвитку творчої діяльності здобувачів освіти шляхом виконання проєктів поділилась Алла Герасимчук, викладачка ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». Лайфхаками щодо проєктування та виготовлення предметів інтер’єру та формування банку ідей поділилась Тетяна Шевчук, викладачка Нетішинського професійного ліцею.

Окреслені питання викликали жвавий інтерес в учасників вебінару та сподіваємось знайдуть продовження у наступних вебінарах.

Дівчатка, Вітаємо Вас Найкращі, навчаються в найкращих На Хмельницькій АЕС нагородили фіналістів онлайн-проєкту Енергоатом Junior Подарунки від Енергоатома вручили фіналістам інформаційно-просвітницького проєкту «Енергоатом Junior» #АтомШукаєТаланти. 28 талановитих та творчих дітей, історії яких поширювалися в соцмережі facebook протягом поточного навчального року, отримали грамоти та подарунки від енергокомпанії. Серед них обдарована молодь міста-супутника та території спостереження ХАЕС, […]

з ІІІ місцем в обласному заочному конкурсі мультимедійних проєктів «Це Україна»                        Відео посилання

Диплом І ступеня здобув гуртківець ліцею Васкевич Ярослав , керівник Людмила Нікітчук, у обласному конкурсі ансамблів народних інструментів, духових оркестрів та вокально-інструментальних ансамблів «На хвилях гармонії» серед здобувачів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Відео посилання