СУЧАСНИЙ УРОК З ПРЕДМЕТА «ТЕХНОЛОГІЇ»: ЛАЙФХАКИ Як зробити урок «Технології» цікавим? Які освітні інструменти використовувати для посилення мотивації здобувачів освіти до навчання? Які платформи та сайти використати педагогу для урізноманітнення уроків?

 

 

 

 

Як зробити урок «Технології» цікавим? Які освітні інструменти використовувати для посилення мотивації здобувачів освіти до навчання? Які платформи та сайти використати педагогу для урізноманітнення уроків? Відповіді на ці питання намагались дати учасники засідання обласної фахової секції викладачів «Технології» ЗП(ПТ)О, яке відбулось 23 березня 2023 року в режимі онлайн. До вебінару долучилось понад три десятки викладачів з 20 закладів професійної (професійно-технічної освіти) області.

Голова фахової секції, викладачка ВПУ №25 м. Хмельницького Інна Грушецька поділилась досвідом використання сучасних сервісів та додатків для викладання «Технології». Співголова секції Інна Деліта презентувала методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О за результатами участі у тренінгу «Розвиток підприємницьких навичок молоді для покращення адаптивності до потреб ринку праці під час війни» в межах програми Європейського Союзу «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Досвідом розвитку творчої діяльності здобувачів освіти шляхом виконання проєктів поділилась Алла Герасимчук, викладачка ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». Лайфхаками щодо проєктування та виготовлення предметів інтер’єру та формування банку ідей поділилась Тетяна Шевчук, викладачка Нетішинського професійного ліцею.

Окреслені питання викликали жвавий інтерес в учасників вебінару та сподіваємось знайдуть продовження у наступних вебінарах.

 

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x