26.04.2023
Сьогодні, на базі Хмельницького професійного ліцею, спільно з НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відбувся семінар обласної фахової секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку з професій електротехнічного виробництва на тему: «Створення сучасного освітнього середовища для підготовки кваліфікованих робітників електрогазозварювальних професій»
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/343131533_177438304853745_8570455506751578097_n.jpg)