Сьогодні, на базі Хмельницького професійного ліцею, спільно з НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відбувся семінар обласної фахової секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку з професій електротехнічного виробництва на тему: «Створення сучасного освітнього середовища для підготовки кваліфікованих робітників електрогазозварювальних професій»

Захід розпочав директор ліцею Григорій СТАНІСЛАВ з презентацією ліцею, координатор секції, методистка Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Хмельницькій області Наталія ПІВТОРАЦЬКА Наталія Володимирівна ознайомила з завданнями педагогічних працівників ЗПО у створенні сучасного освітнього середовища для підготовки кваліфікованих робітників та особливостями реалізації компетентнісного підходу в професійній підготовці здобувачів освіти ЗП(ПТ)О. Присутні ознайомились з прогресивним педагогічним досвідом майстра виробничого навчання Галини БЕЗПЕЧНОЇ щодо створення та впровадження в навчальний процес електронних ресурсів для якісної підготовки кваліфікованих робітників з професії «Електрогазозварник» та «Зварник», заступник директора з навчально-виробничої роботи Андрій ПОГУРАЛО поділився досвідом та планами взаємодії з соціальними партнерами в забезпечення та розвитку професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», ознайомилися з матеріально-технічною базою забезпечення професій «Електрогазозварник», «Зварник», «Монтажник-санітарно-технічних систем і устаткування». На завершення семінару відбувся круглий «Обмін досвідом з питань сучасного освітнього середовища», учасники семінару отримали сертифікати.

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x