Сьогодні, на базі Хмельницького професійного ліцею, спільно з НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відбувся семінар обласної фахової секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку з професій електротехнічного виробництва на тему: «Створення сучасного освітнього середовища для підготовки кваліфікованих робітників електрогазозварювальних професій»

Захід розпочав директор ліцею Григорій СТАНІСЛАВ з презентацією ліцею, координатор секції, методистка Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Хмельницькій області Наталія ПІВТОРАЦЬКА Наталія Володимирівна ознайомила з завданнями педагогічних працівників ЗПО у створенні сучасного освітнього середовища для підготовки кваліфікованих робітників та особливостями реалізації компетентнісного підходу в професійній підготовці здобувачів освіти ЗП(ПТ)О. Присутні ознайомились з прогресивним педагогічним досвідом майстра виробничого навчання Галини БЕЗПЕЧНОЇ щодо створення та впровадження в навчальний процес електронних ресурсів для якісної підготовки кваліфікованих робітників з професії «Електрогазозварник» та «Зварник», заступник директора з навчально-виробничої роботи Андрій ПОГУРАЛО поділився досвідом та планами взаємодії з соціальними партнерами в забезпечення та розвитку професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», ознайомилися з матеріально-технічною базою забезпечення професій «Електрогазозварник», «Зварник», «Монтажник-санітарно-технічних систем і устаткування». На завершення семінару відбувся круглий «Обмін досвідом з питань сучасного освітнього середовища», учасники семінару отримали сертифікати.

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x