побутові та промислові.
Це подарунок від здобувачів освіти 3 курсу Нетішинського професійного ліцею , групи 102, які здобувають професію “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”, та класного керівника групи Тімощук Лариси Дмитрівни.
Під час виконання роботи були задіяні та присутні: викладачі професійно-теоретичної підготовка, майстри виробничого навчання Бондарук Віктор Олексійович, Чайка Олексій Віталійович, старший майстер Ющенко Володимир Петрович.
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
Разом до Перемоги!!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)