Сьогодні, 21.11.2023 р. відповідно до річного плану роботи

Нетішинського професійного ліцею було проведено засідання педагогічної ради з порядком денним:

І. Обговорення кандидатур на отримання дипломів з відзнакою здобувачів освіти групи № 212 професії «Кухар. Офіціант»(доповідачі заст.директора з НВР Наталія Грачова, майстер в/н Надія Жолобчук )

ІІ. Про затвердження Правил прийому учнів до НПЛ на 2024 рік. (доповідач заст. директора з ВР Anastasia Malchik )

ІІІ. Мотивація учнів до навчання: практичні аспекти(доповідач практичний психолог Світлана Степанюк )

ІV. Про затвердження плану підвищення кваліфікації педпрацівників Нетішинського професійного ліцею на 2024 рік (доповідач методист Оксана Семенишена )

V. Різне

Дякуємо виступаючим за змістовно підготовлені доповіді та актуальну інформацію

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x