Тренінгове заняття для практичних психологів та соціальних педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини

 

10 травня 2023 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області у межах роботи обласних фахових секцій практичних психологів та соціальних педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області громадською організацією «Рівність у дії» було повелено тренінгове заняття з теми «Цінність життя».

Захід відкрила Людмила Шевчук, директорка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, яка наголосила на важливій місії фахівців психологічної служби – плеканні психологічного здоров’я усіх учасників освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Директорка ГО «Рівність у дії» Наталія Савіцька розповіла учасникам тренінгу про напрями діяльності громадської організації.

Ведучий тренінгу Сергій Єфремов надав фахівцям психологічної служби практичні інструменти для дослідження рівня задоволеності життям та формуванням його цінності.

Варто відмітити, що тренінгове заняття було проведено за фінансової підтримки «Women’s Peace and Humanitarian Fund».

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x