Україно!🇺🇦 З Днем Незалежності!💛💙 🇺🇦 , наша вільна і сильна Україна!

Слава буде твоя у віках,

Зникне дика епоха бентежності,

Наша доля у Божих руках,🙏

Україно!🇺🇦 З Днем Незалежності!💛💙

🇺🇦 , наша вільна і сильна Україна!

Цього річ не буде традиційних святкувань до яких ми звикли. Бо сьогодні, День Незалежності – це мужня боротьба за найцінніше – волю, свободу і ідентичність нашої нації.

❤️ Сьогодні, як ніколи раніше, кожний Українець усвідомлює ціну Незалежності, тому цей день для нас є особливим.

🙏🏻 І саме тому, ми щиро дякуємо всім нашим Захисникам! Завдяки Вам, у нас є можливість відзначати цей день. Саме Ви своїм прикладом показуєте світові – що таке Незалежність.

🇺🇦 Віримо, що ми обов’язково переможемо, бо ми нація нескорених!

💙 З Днем Незалежності, Українці!

💛 Слава Україні – Героям Слава!

               Відео ,Зднем Незалежності !!!!

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x