Учасники Атомної школи змагалися в освітньому брейн-рингу «Atomic Brain»,

організованому Хмельницькою АЕС за підтримки Українське Ядерне Товариство та Організація Молоді ППО ХАЕС.

🧑‍🏫Команди завзято змагалися в інтелектуальних поєдинках, тим самим перевірили набуті під час проєкту знання у сфері атомної енергетики. Для учасників брейн-рингу були підготовлені цікаві запитання різної складності. Старшокласники також продемонстрували свою компетенцію у сфері фізики, хімії, біології, географії, української мови та державності.
🥇Першість виборола команда «Атомні бомбочки», 🥈друге місце посіла «Ядерна сила», 🥉бронзовим призером стала команда «Атомна хвиля».
📝Учнівські двобої оцінювало журі у складі Василя Скрипнюка, заступника начальника з навчальної роботи НТЦ, та Володимира Цибульського, голови ВП ГО «УкрЯТ» в м. Нетішин. Привітавши учасників із вдалими іграми, журі відзначило високий рівень знань юних атомників та побажало їм подальших перемог.
🏆Наприкінці заходу переможців нагородили дипломами та цінними подарунками від Хмельницької АЕС та Українського ядерного товариства.
🔹Профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – один із пріоритетів АТ «НАЕК «Енергоатом», зокрема і філії «ВП ХАЕС». Такі проєкти не тільки розвивають українську молодь, а й допомагають підготувати якісний потенційний кадровий резерв персоналу для енергопідприємств країни, тим самим роблять внесок у майбутнє нашої держави.

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x