Стажування розпочалося із селекторної наради керівництва станції. Старшокласники побували на ремонтній нараді, на робочих місцях персоналу, відвідали машзал енергоблока №2, приміщення електричного цеху, а також майстерню служби зварювання енергоремонтного підрозділу.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Стажери пересвідчились, що робота на Хмельницькій АЕС не тільки цікава, а й потребує багато знань та умінь, адже персонал станції забезпечує надійну та безпечну роботу підприємства.