Участь у обласному конкурсі на кращий учнівський проєкт з предмета “Технології” “STEM у професії: змінити світ” серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Відбувся фінальний онлайн -захист проєктів ІІІ етапу Конкурсу.

Свій проєкт за напрямом ,,Техніки декоративно-ужиткового мистецтва,, “Еко-сумка (шопери)-модний тренд та вигідний бізнес, що набирає обертів”, представила здобувачка освіти ІІ курсу Нетішинського професійного ліцею Швайдецька Наталія, професія “Швачка.Кравець”

Керівник проєкту Кодацька Світлана Олександрівна

Бажаємо успіхів та перемоги💪

 

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x