Відбувся фінальний онлайн -захист проєктів ІІІ етапу Конкурсу.
Свій проєкт за напрямом ,,Техніки декоративно-ужиткового мистецтва,, “Еко-сумка (шопери)-модний тренд та вигідний бізнес, що набирає обертів”, представила здобувачка освіти ІІ курсу Нетішинського професійного ліцею Швайдецька Наталія, професія “Швачка.Кравець”
Керівник проєкту Кодацька Світлана Олександрівна
Бажаємо успіхів та перемоги![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f4aa.png)