Учні ІІІ курсу групи №102, що навчаються по професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”

активно долучились до виготовлення заготовок для окопних свічок, які так необхідні нашим військовим, адже розуміють, що кожна виготовлена свічка – це неабияка тепла підтримка захисників.

Здобувачі освіти разом з майстром в/н Лариса Тимощук принесли використані бляшанки, паперові ящики, картон та розпочали процес виготовлення свічок. Понад 88 штук передали для заливки воском чи парафіном.

Зігріваймо теплом наших захисників, оскільки вони дарують можливість нам працювати, навчатись та жити

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x