У межах Атомної школи ХАЕС учасники проєкту

відвідали навчально-тренувальний центр, де досвідчені інструктори центру провели пізнавальне та актуальне в наш час заняття.

👩‍⚕На теоретичній частині учням розповіли про порядок надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу, пояснили складні та незрозумілі кроки, відповіли на запитання. Після теоретичної частини заняття учні практично застосували набуті знання, використавши тренажер-манекен.
💬«Сьогодні було надзвичайно цікаво. Ми навчилися надавати першу медичну допомогу. Особливо сподобалось відпрацьовувати набуті навички на тренажері», – із захопленням розповідає учасниця проєкту Катерина Балухіна.
💬Ще одна учасниця проєкту Юлія Мильникова поділилася позитивними враженнями та сказала, що обов’язково при потребі застосує отриманні знання.

👏Юні атомники подякували організаторам за заняття, а за активність отримали Ⓜегаватики.

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x