У межах Атомної школи ХАЕС учасники проєкту

відвідали навчально-тренувальний центр, де досвідчені інструктори центру провели пізнавальне та актуальне в наш час заняття.

👩‍⚕На теоретичній частині учням розповіли про порядок надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу, пояснили складні та незрозумілі кроки, відповіли на запитання. Після теоретичної частини заняття учні практично застосували набуті знання, використавши тренажер-манекен.
💬«Сьогодні було надзвичайно цікаво. Ми навчилися надавати першу медичну допомогу. Особливо сподобалось відпрацьовувати набуті навички на тренажері», – із захопленням розповідає учасниця проєкту Катерина Балухіна.
💬Ще одна учасниця проєкту Юлія Мильникова поділилася позитивними враженнями та сказала, що обов’язково при потребі застосує отриманні знання.

👏Юні атомники подякували організаторам за заняття, а за активність отримали Ⓜегаватики.

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x