У Нетішинському професійному ліцеї було урочисто відкрито навчально-практичний центр «Учнівська станція технічного обслуговування колісних транспортних засобів».

Центр створено з метою надання слюсарям та фахівцям сучасних знань та практичних навичок у сфері ремонту транспортних засобів. Учні ліцею зможуть отримувати високоякісну освіту завдяки використанню передових технологій та сучасного обладнання.
На заході зібралося чимало гостей. Зокрема, представники Хмельницької АЕС на чолі з генеральним директором Андрієм Козюрою, весь директорський корпус профтехосвіти Хмельниччини, народна депутатка України Олена Копанчук, заступник голови Хмельницької державної адміністрації Володимир Юр’єв, міський голова міста Нетішина Олександр Супрунюк та інші.
Із вітальним словом виступив генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра, розповівши про перспективи добудови нових енергоблоків ХАЕС та співпрацю із навчальними закладами. Також зауважив, що професійна технічна освіта вкрай необхідна для розбудови нашої країни та нових енергетичних потужностей.
До усіх присутніх із словами подяки звернувся тимчасово виконуючий обов’язки директора Нетішинського професійного ліцею Михайло Грицик. Також він подякував ЗСУ за можливість навчати учнів та працювати в комфортних умовах.
Хмельницька АЕС вітає Нетішинський професійний ліцей із важливою подією, адже відкриття центру такого рівня забезпечить ринок праці висококваліфікованими робітниками, які будуть володіти найсучаснішими технологіями у виробництві.

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x