У Нетішинському професійному ліцеї було урочисто відкрито навчально-практичний центр «Учнівська станція технічного обслуговування колісних транспортних засобів».

Центр створено з метою надання слюсарям та фахівцям сучасних знань та практичних навичок у сфері ремонту транспортних засобів. Учні ліцею зможуть отримувати високоякісну освіту завдяки використанню передових технологій та сучасного обладнання.
На заході зібралося чимало гостей. Зокрема, представники Хмельницької АЕС на чолі з генеральним директором Андрієм Козюрою, весь директорський корпус профтехосвіти Хмельниччини, народна депутатка України Олена Копанчук, заступник голови Хмельницької державної адміністрації Володимир Юр’єв, міський голова міста Нетішина Олександр Супрунюк та інші.
Із вітальним словом виступив генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра, розповівши про перспективи добудови нових енергоблоків ХАЕС та співпрацю із навчальними закладами. Також зауважив, що професійна технічна освіта вкрай необхідна для розбудови нашої країни та нових енергетичних потужностей.
До усіх присутніх із словами подяки звернувся тимчасово виконуючий обов’язки директора Нетішинського професійного ліцею Михайло Грицик. Також він подякував ЗСУ за можливість навчати учнів та працювати в комфортних умовах.
Хмельницька АЕС вітає Нетішинський професійний ліцей із важливою подією, адже відкриття центру такого рівня забезпечить ринок праці висококваліфікованими робітниками, які будуть володіти найсучаснішими технологіями у виробництві.

27 червня в лікарні Дніпра помер 25-річний випускник ліцею АНАТОЛІЙ АНДРОЩУК, який здобував професію “Електромонтер з ремонту електроустаткування” 2014-2017р., Воїн до останнього подиху боровся за своє життя… Поранення, спричинене пострілом вогнепальної ворожої зброї, він отримав на Донеччині. Колектив Нетішинського професійного ліцею висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям. Нехай добрий, світлий спомин про покійного […]

проводить запис громадян серед дорослого населення на професійно – технічне навчання та підвищення кваліфікації за такими професіями: “Електрогазозварник” 6 місяців вартість навчання 5500 тис.грн.; “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” 5 місяців вартість навчання -5000 тис.грн.; “Кухар” 5 місяців навчання , вартість 5000 тис.грн.; “Швачка” навчання 5 місяців, вартість 5000 тис.грн. Наша адреса: м. Нетішин […]

 відключення світла, але ніколи не втрачали зв’язок і вчилися» 28.06.2024 року зі стін нашого ліцею вийшло 81 випускників різних професій. Батьківські настанови дав вчорашнім учням директор закладу Михайло ГРИЦИК. Привітати випускників завітали голова військової адміністрації м. Нетішин Григорій Олендра та заступник генерального директора по персоналу ВП ХАЕС Богдан Шмигельський. Обидва гості сказали багато приємних слів на адресу НПЛ. Випуск пройшов […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x