У Нетішинському професійному ліцеї було урочисто відкрито навчально-практичний центр «Учнівська станція технічного обслуговування колісних транспортних засобів».

Центр створено з метою надання слюсарям та фахівцям сучасних знань та практичних навичок у сфері ремонту транспортних засобів. Учні ліцею зможуть отримувати високоякісну освіту завдяки використанню передових технологій та сучасного обладнання.
На заході зібралося чимало гостей. Зокрема, представники Хмельницької АЕС на чолі з генеральним директором Андрієм Козюрою, весь директорський корпус профтехосвіти Хмельниччини, народна депутатка України Олена Копанчук, заступник голови Хмельницької державної адміністрації Володимир Юр’єв, міський голова міста Нетішина Олександр Супрунюк та інші.
Із вітальним словом виступив генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра, розповівши про перспективи добудови нових енергоблоків ХАЕС та співпрацю із навчальними закладами. Також зауважив, що професійна технічна освіта вкрай необхідна для розбудови нашої країни та нових енергетичних потужностей.
До усіх присутніх із словами подяки звернувся тимчасово виконуючий обов’язки директора Нетішинського професійного ліцею Михайло Грицик. Також він подякував ЗСУ за можливість навчати учнів та працювати в комфортних умовах.
Хмельницька АЕС вітає Нетішинський професійний ліцей із важливою подією, адже відкриття центру такого рівня забезпечить ринок праці висококваліфікованими робітниками, які будуть володіти найсучаснішими технологіями у виробництві.

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги!

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!