У рамках Атомної школи Хмельницької АЕС учасники

проєкту відвідали 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

👩‍🚒STEM-тур у 3 Державний пожежно-рятувальний загін виявився надзвичайно насиченим. Юним атомникам практично продемонстрували використання протипожежного інструменту та первинних засобів пожежогасіння. Також учасники мали змогу ознайомитися із пожежно-рятувальною технікою, процесом навчання та діяльності рятувальників під час виконання службових обов’язків.
🤓Учні отримали незабутні враження, а найактивніші були оцінені Ⓜегаватиками.
💬«На сьогоднішньому занятті мені сподобалось усе. Найцікавішим було те, як за допомогою спеціальних інструментів розрізали металеві конструкції автомобіля, гасили вогонь. Я побачив, де навчаються пожежники, як вони відпочивають та збираються на виклик», – розказує Михайло Ткачук, учасник проєкту Атомної школи.
💬«Можу сказати, що Атомна школа – найкраще рішення у моєму житті. Це цікавий проєкт, на якому з користю проводиш час із дружнім колективом», – поділився своїми враженнями учасник проєкту Олександр Шевчук.
🤝Дякуємо за співпрацю представникам 3-й Державний пожежно-рятувальний загін м. Нетішин, які у межах акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» підготували та провели учасникам Атомної школи змістовне заняття.