У рамках Атомної школи Хмельницької АЕС учасники

проєкту відвідали 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

👩‍🚒STEM-тур у 3 Державний пожежно-рятувальний загін виявився надзвичайно насиченим. Юним атомникам практично продемонстрували використання протипожежного інструменту та первинних засобів пожежогасіння. Також учасники мали змогу ознайомитися із пожежно-рятувальною технікою, процесом навчання та діяльності рятувальників під час виконання службових обов’язків.
🤓Учні отримали незабутні враження, а найактивніші були оцінені Ⓜегаватиками.
💬«На сьогоднішньому занятті мені сподобалось усе. Найцікавішим було те, як за допомогою спеціальних інструментів розрізали металеві конструкції автомобіля, гасили вогонь. Я побачив, де навчаються пожежники, як вони відпочивають та збираються на виклик», – розказує Михайло Ткачук, учасник проєкту Атомної школи.
💬«Можу сказати, що Атомна школа – найкраще рішення у моєму житті. Це цікавий проєкт, на якому з користю проводиш час із дружнім колективом», – поділився своїми враженнями учасник проєкту Олександр Шевчук.
🤝Дякуємо за співпрацю представникам 3-й Державний пожежно-рятувальний загін м. Нетішин, які у межах акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» підготували та провели учасникам Атомної школи змістовне заняття.

 

 

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x