У рамках Атомної школи Хмельницької АЕС учасники

проєкту відвідали 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

👩‍🚒STEM-тур у 3 Державний пожежно-рятувальний загін виявився надзвичайно насиченим. Юним атомникам практично продемонстрували використання протипожежного інструменту та первинних засобів пожежогасіння. Також учасники мали змогу ознайомитися із пожежно-рятувальною технікою, процесом навчання та діяльності рятувальників під час виконання службових обов’язків.
🤓Учні отримали незабутні враження, а найактивніші були оцінені Ⓜегаватиками.
💬«На сьогоднішньому занятті мені сподобалось усе. Найцікавішим було те, як за допомогою спеціальних інструментів розрізали металеві конструкції автомобіля, гасили вогонь. Я побачив, де навчаються пожежники, як вони відпочивають та збираються на виклик», – розказує Михайло Ткачук, учасник проєкту Атомної школи.
💬«Можу сказати, що Атомна школа – найкраще рішення у моєму житті. Це цікавий проєкт, на якому з користю проводиш час із дружнім колективом», – поділився своїми враженнями учасник проєкту Олександр Шевчук.
🤝Дякуємо за співпрацю представникам 3-й Державний пожежно-рятувальний загін м. Нетішин, які у межах акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» підготували та провели учасникам Атомної школи змістовне заняття.

 

 

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x