Формування практичних кейсів з обміну досвіду, налагодження партнерських зв’язків та дружня атмосфера — ось так на одному диханні пройшла Всеукраїнська конференція «Професійна орієнтація: успішні практики та нові виклики» м. Рівне, у якій прийняла участь заступник директора з виховної роботи Анастасія Мальчик.

Формування практичних кейсів з обміну досвіду, налагодження партнерських зв’язків та дружня атмосфера — ось так на одному диханні пройшла Всеукраїнська конференція «Професійна орієнтація: успішні практики та нові виклики» м. Рівне, у якій прийняла участь заступник директора з виховної роботи Анастасія Мальчик. Метою конференції є сформувати бачення сучасної успішної професійної орієнтації населення та учнівської молоді. Під час проведення конференції учасники обговорювали роботу з професійної орієнтації в закладах освіти в сучасних умовах, проблеми та виклики, з якими стикаються в освітньому процесі, напрацьовували шляхи їх вирішення, а також ознайомилися з успішними прикладами організації профорієнтації.

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x